poniedziałek, 23 września 2013

Podsumowanie meczy grupowych ME...

Trochę mnie tu ostatnio nie ma, ale szkoła...awrr...
Za nami mecze grupowe Polaków, które zakonczyly sie wygraną 3:1 z Turcją i Słowacją oraz przegraną 1:3 z Francją...
Czy jestem zadowolona wynikami? Owszem. Szkoda tylko meczu z Francją, ale Francja to na prawdę mocny przeciwnik.
Trochę napiszę kolejno o każdym meczu, a wy powiecie czy sie ze mną zgadzacie czy nie...

POLSKA-TURCJA
Pierwsze sety trochę nerwowe w wykonaniu naszych. Co poskutkowało oddaniem seta. Ogólnie bardzo dobre spotkanie w wykonaniu Bartosza Kurka i Jakuba Jarosza. Znakomita końcówka Łukasza Wiśniewskiego. Jedno co można zarzucić to słabą grę w przyjęciu.

POLSKA-FRANCJA
Bardzo trudne spotkanie w wykonaniu naszej Reprezentacji.
Słabo w przyjęciu, w zagrywce. Nasza gra od samego początku się nie kleiła. Najbardziej obciążony był Bartosz Kurek. Łukasz zapomniał o grze przez środek.

POLSKA-SŁOWACJA
Chyba najlepszy mecz w wykonaniu naszych siatkarzy. Od początku spotkanie zapowiadało się na równym poziomie. Dopiero po drugim secie gra naszych się rozkręciła. Dobre zmiany Winiarski-Kubiak,  Żygadło-Drzyzga. Wyśmienity mecz Dzika i Kurka oraz Drzyzgi.

Podsumowując mecze grupowe
Bardzo wielki minus brak video rejestracji. Przynajmiej 5 rażących błędów arbitra.
Słaba gra Michała Winiarskiego w przyjęciu oraz Łukasza Żygadło w rozegraniu.

We wtorek czeka nas mecz z Bułgarią o awans.