niedziela, 8 września 2013

Podsumowanie XI Memoriału Huberta Jerzego Wagnera

XI Memoriał Huberta Jerzego Wagnera należał do Nas...
Pomimo przegrania meczu z Rosją 3:1 Polska uplasowała się na pierwszym miejscu. Na drugim znalazła się Rosja, a na trzecim Holandia.

Nagrody indywidualne:
MVP: Nikołaj Pawłow (Rosja)
Najlepszy atakujący: Nikołaj Pawłow (Rosja )
Najlepiej blokujący: Marcin Możdżonek (Polska)
Najlepiej zagrywający: Dimitrij Muserski (Rosja)
Najlepszy przyjmujący: Michał Kubiak (Polska)
Najlepszy libero: Paweł Zatorski (Polska)
Najlepszy rozgrywający: Siergiej Grankin (Rosja)
Nagrody jak najbardziej zasłużone, jednakże moim skromnym zdaniem nagrodę dla rozgrywającego powinien otrzymać Łukasz Żygadło. To co on wyprawiał, to było coś. Na prawdę świetne zawody w jego wykonaniu. Co do pozostałych naszych graczy nie mam wątpliwości.
Co prawda to dzisiejszy mecz, a przynajmniej pierwsze 2 sety nie były na pełnych obrotach, trochę je przespaliśmy. Za to 3 i 4 set był zdecydowanie lepszy.
A oto Cichy bohater tego meczu. Dzięki jego zagrywkom zdołaliśmy pokonać, chociaż w tym jednym secie Rosjan...