czwartek, 17 października 2013

Superpuchar Polski :)

Za nami Superpuchar Polski.
Wczoraj w Poznaniu odbył się mecz pomiędzy ZAKSA Kędzierzyn - Koźle, a Asseco Resovia Rzeszów.
Z zaciętego boju zwycięsko wyszła drużyna z Rzeszowa 3:2 (22:25, 25:19, 25:23, 21:25, 15:13).
Mecz był na prawdę widowiskowy. Do samego końca nie było wiadomo kto wygra. Drużyny nawzajem szybko zdobywały przewagę, ale i szybko ją traciły.
Gdy już drużyny weszły w rytm gry, nagła awaria prądu spowodowała, że drużyny miały prawie 20 min przerwy.
Dodatkowo pomimo, iż była dostępna video-weryfikacja, zdarzały się błędne decyzje sędziów.
Przed nami druga kolejka Plus Ligii i Liga Mistrzów.
W lidze mistrzów zagrają między innymi ZAKSA RESOVIA i JASTRZEBSKI WĘGIEL.
Obecni mistrzowie Polski zapowiedzieli, że chcą poprawić wynik z poprzedniej edycji turnieju.
Wszystkim zespołom z Polski życzę powodzenia oraz Gratuluję Resovii kolejnego tytułu :)